Závod J365 pokračuje i v roce 2019

C:\fakepath\na kopce letak a5 1

Pod novým názvem závodu nakopce365.cz naleznete jednodužší registraci výstupu, více kopců, více možností,....

Jelikož nám začalo připadat trochu nudné chodit na jeden a ten samý kopec dva roky po sobě, tak přicházíme s lehce obměněnou modifikací původní myšlenky závodu J365!!

V novém závodě s univerzálnějším názvem www.nakopce365.cz Vám nabízíme více možností. Je nově možné své body (výstupové metry) sbírat rovnou na čtyřech kopcích (Javořice, Čeřínek, Křemešník a Lísek), které můžete dle libosti kombinovat - v závodě jde hlavně o nastoupané metry!
Očekáváme, že tímto ještě zatraktivníme závod, zapojíme více závodníků či napomůžeme od stereotypu, který ti vytrvalí závodníci J365 ke konci závodu zažívali.

Pro zvýšení kontroly nad pohybem závodníků nově zavádíme tzv. webovou aplikaci, kterou jsme několik měsíců vyvíjeli s firmou CREATION.CZ s.r.o., a v posledních týdnech roku jí usilovně testujeme.
Tento systém už nebude spoléhat při svém druhém pilíři kontroly na opisování ověřovacího kódu na vrcholu kopce, nebude jen důvěřovat závodníkům, že přesně dorazili na otáčecí místo,…

Nově budete svou pozici potvrzovat právě přes zmíněnou webovou aplikaci, kdy po docílení požadované pozice odešlete přes Váš mobilní telefon svou pozici do systému.

Očekáváme samozřejmě takzvané porodní bolesti, které po startu vzniknou. Těch typů telefonu, operačních systémů, prohlížečů je taková spousta, že se pravděpodobně někdo dostane do stavu, že mu systém nebude fungovat.
Mějte prosím trpělivost!
Prostudujte si prosím nejdříve pravidla, které naleznete níže a nebo na webových stránkách www.nakopce365.cz, kde jsme i uvedli ty nejzákladnější upozornění - na co si dát pozor, jak nastavit telefon,… .

Případně jsme připraveni Vám osobně pomoci s nastavením a vysvětlením ovládání. Pokud se Vám nezdaří první registrace, tak nezoufejte. Nafoťte se stejně jako v současném závodě, a odešlete nám fotky na info@vhtpocatky.cz k ručnímu schválení.

Další novinkou je rozšíření statistik ze kterých bychom vypíchli například týdenní závod. Můžete se tedy hecnout a i když Vaši konkurenti mají o dost více nastoupaných metrů z průběhu roku, tak si to s nimi můžete rozdat v jakémkoliv týdnu. Týdenní závod je také koncipován proto, aby přitáhl do hry návštěvníky Vysočiny při svých oudooro/sportovních dovolených.

Přejeme Vám spousty sportovních zážitků v kopcích naší Vysočiny.

Uvidíme se "nakopci" :)

Soubory ke stažení: